Joga w Pałacu w Krobielowice, Uwalnianie ciała i umysłu z Hatha Joga

Warsztat

JOGA W PAŁACU W KROBIELOWIE

Uwalnianie ciała i umysłu z Hatha Joga

 

Ten warsztat jest dla Ciebie, jeśli:

Nigdy nie ćwiczyłaś Jogi


Ale masz poczucie, że ta forma aktywności fizycznej może być dla Ciebie

Już praktykujesz Jogę


Wiesz, jak wspaniale oddziałuje ona na ciało, umysł i chcesz się przy niej zrelaksować


Chcesz odpocząć


Masz dość tłumu ludzi, codziennej gonitwy i wszechobecnego smogu

Pragniesz odnaleźć harmonię


Ale masz poczucie, że ta forma aktywności fizycznej może być dla Ciebie

Jeśli czujesz, że możesz utożsamić się z co najmniej jedną z tych sytuacji, to czytaj dalej. Mam dla Ciebie ciekawą propozycję.

Warsztat joga w Pałacu w Krobielowie, uwalnianie ciała i umysłu z Hatha Joga to warsztat dla kobiet, które chcą poznać magiczny wpływ Jogi na ciało i umysł lub po prostu pragną odpoczynku.

Czy wiesz, że kiedy jedziesz w okolice Parku Krajobrazowego Doliny Bystrzyce, to jest trochę tak, jakbyś uciekała do innego świata? Jedyne co Cię otacza to cisza, spokój, czyste powietrze, łąki i lasy oraz piękne widoki. Atutem są malownicze rzeczki wijące się pomiędzy plami,łąkami i lasami. Możliwe, że właśnie zastanawiasz się nad tym, co Ty tak właściwie możesz tam robić?

Przede wszystkim – weźmiesz udział w warsztatach, zawsze chciałaś ćwiczyć jogę, ale wszystkie grupy były za bardzo zaawansowane? Za szybko? Niezrozumiale? Mamy dla Ciebie propozycję. Weekendowy warsztat dla super początkujących. (aczkolwiek zaawansowani też znajdą coś dla siebie. Nie musisz inwestować w matę, klocki, paski. Mamy wszystko, a co najważniejsze najlepszą pod słońcem osobę, która delikatnie, zrozumiale i skutecznie wprowadzi cię w podstawy asan.To zaledwie trzy dni, które wywrócą Twoje życie do góry nogami – w pozytywnym sensie!

Na miejscu spróbujesz pysznej, zdrowej kuchni wegańskiej. Pooddychasz świeżym powietrzem. Wyciszysz się i odkryjesz czego tak naprawdę chcesz w życiu.

Zobacz najbliższe kursy

  Szkolenie poprowadzi:

  Trener Małgorzata Listwan


  Małgorzata Listwan o sobie: ” z wykształcenia archeolog…z wyboru joginka.

  Po wielu latach regularnego uczestnictwa w zajęciach, w 2011 r. rozpoczęła swoją przygodę jako instruktor, szkoląc się w Szkole Open Mind Health & Fitness Idea.

  Nadal systematycznie rozwija swoje umiejętności i zdobywa wiedzę na temat najnowszych form i metod prowadzenia grupowych zajęć ruchowych, na specjalistycznych kursach oraz podczas konwencji.

  Pasjonatka wszelkich formy ruchu w typie Body and Mind, które pomagają wzmocnić ciało oraz osiągnąć równowagę mentalną.”

  Dlaczego wybrałyśmy właśnie to miejsce?

  Spokój, cisza i świeże powietrze

  Park Krajobrazowy Doliny Bystrzycy to jeden z najpiękniejszych, naturalnych obszarów Dolnego Śląska. Nie ma tu spektakularnych atrakcji turystycznych. Atuty tego terenu: spokój, cisza, piękne lasy, leniwa rzeka, świeże powietrze i bajkowe krajobrazy sprawiają, że to najlepsze miejsce na nasze warsztaty. To miejsce, w którym oderwiesz się od wszechobecnego hałasu i w pełni skupisz się na odpoczynku i na sobie. .

  Miejsce szkolenia Pałac Krobielowice

  Położony 20 km od Wrocławia, 3 km od Katów Wrocławskich pałac to piękne połączenie historii i natury.

  Pałac we wsi Krobielowice został zbudowany w XIV wieku, jako ufortyfikowany dwór, przez kolejne stulecia był posiadłością klasztorną. W XVI wieku dwór przekształcono w pałac i dobudowano trzy skrzydła w stylu renesansowym. W kolejnych wiekach dobudowano fasadę południowa i trzy barokowe wieże.

  W XIX w. pałac został podarowany przez króla Fryderyka Wilhelma III feldmarszałkowi pruskiemu Gebhartowi Leberecht von Blücher. Otrzymał on posiadłość wraz z licznymi dobrami wokół Wrocławia, w darze za jego zasługi dla narodu, osiągnięcia w walce o wolność oraz udział w ostatecznym pokonaniu Napoleona pod Waterloo. W rękach tej rodziny pałac pozostał aż do zakończenia II Wojny Światowej.

  Po wojnie jak wiele innych zabytków, pałac popadał w ruinę, początkowo mieściło się to przedszkole, następnie mieszkania dla pracowników PGR.

  Odrestaurowania zamku podjął się jego obecny właściciel – Nowozelandczyk, spokrewniony z rodziną Blücherów. Jako mały chłopiec oglądał rysunki pałacu w Krobielowicach wykonane przez swoją cioteczną babcię, które odwiedziła to miejsce w czasie I wojny światowej.

  Pałac znajdował się w złym stanie, a mimo to postanowił go kupić i odnowić. Jego odbudowa zajęła kilka lat – od 1992 do 1996 roku. Obecnie w zamku mieszczą się hotel, restauracja i sala balowa, a na przyległych terenach znajduje się pole golfowe.

  Pięknie zagospodarowane tereny wokół pałacu, zachęcają do długich spacerów

  W takich renesansowo-barokowych wnętrzach odbywać się będą nasze warsztaty.

  Harmonogram zajęć

  Dlaczego warto pojechać na urlop właśnie z nami?

  icon7a

  Nie jesteśmy biurem podróży

  Jesteśmy pasjonatkami podróży i przekażemy Ci jak najwięcej ze swojej wiedzy i pasji

  icon10a

  Działamy w małych grupach

  Poczujesz się tak, jakbyś znalazła się w gronie przyjaciółek sprzed lat


  icon11a

  Mamy indywidualne podejście

  Razem przepracujemy dokładnie każdy skrawek Twojego życia, który pragniesz zmienić

  icon9a

  Trzymamy kontakt po powrocie

  Po zakończeniu warsztatów możesz wciąż utrzymywać kontakt z innymi uczestniczkami na grupie na Facebooku

  Co zawiera cena?

  Jadąc z nami nie musisz się o nic martwić. Wszystko dla Ciebie przygotowałyśmy i zadbałyśmy o każdy szczegół wyjazdu. To jak? Przyjeżdżaj, czekamy na Ciebie!