O mnie - Życie to podróż - Iwona Hasiec

Iwona Hasiec


W wieku 17 lat otworzyłam swoją pierwszą firmę i przez kolejne lata rozwijałam kolejne z nich. W swoich projektach zawsze łączyłam pasję i biznes. Z wykształcenia jestem ekonomistką, absolwentką Organizacji i Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Biżuteria i jubilerstwo to była moja pierwsza fascynacja, po niej kolejne: szkło, ceramika, kwiaciarnia, restauracja i szkolenia.

Podróże fascynują mnie od dzieciństwa. Już w liceum zaczęłam organizować wyjazdy dla większych grup. Pasjonuje mnie poznawanie nowych miejsc i kultur i zarażanie innych moją pasją. Pragnę spełniać moje dwie pasje - tworzyć warsztaty rozwojowe połączone z poznawaniem miejsc egzotycznych, naukę z odczuwaniem piękna przyrody, pracę umysłową z doznaniami kulinarnymi, tak by wyzwolić skrywane emocje kobiet uczestniczących w zajęciach

Życie to podróż - zarówno ta codzienna jak i podróż w realizacji swoich marzeń.

Poznaj nas

Beata Piskor-Świerad

szkoleniowiec, trener NLP

Pasjonuje mnie szeroko rozumiany rozwój osobisty. Bliska jest mi ekologia – ta wewnętrzna i zewnętrzna. Moje serce skradły zwierzęta wszelakie i cała natura! Kocham podróże na własną rękę – i znów, zarówno te wewnętrzne jak i te zewnętrzne – na szczęście nie przeszkadza to moim bliskim.

Kim jestem z wykształcenia? Ukończyłam studia doktoranckie na kierunku Psychologia Uniwersytetu SWPS. Jestem pedagogiem, trenerką NLP oraz Treningu Zastępowania Agresji.

Jestem autorką wielu prac naukowych i popularnonaukowych, które zostały opublikowane nie tylko w kraju, ale też za granicą. Jestem również współautorką książki „Mit miłości w kulturoterapii. Jak umierają motyle”.

Na warsztatach "Silna Ty, pokochaj siebie!" pomogę Ci odnaleźć poczucie sensu w życiu oraz pewność siebie.

Ewa Rychlewska

nauczycielka Jogi

Przygodę z Jogą rozpoczęłam w 2005 roku. Kiedy po raz pierwszy stanęłam na macie poczułam całkowite połączenie mojego ciała, umysłu i oddechu. Praktyka Jogi pozwoliła mi w pełni zanurzyć się w chwili obecnej, bez rozmyślania o przeszłości bądź przyszłości. Nauczyłam się całkowitego przeżywania "tu i teraz".

Swoją wiedzę i praktykę w zakresie Jogi nieustannie pogłębiam jeżdżąc regularnie na warsztaty organizowane przez doświadczonych nauczycieli. Od kilku lat wiedzę i inspirację czerpię od nauczyciela z olbrzymim doświadczeniem i pasją – Roberta Spicy.

Uprawnienia Instruktora Jogi uzyskałam w 2014 roku w Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie we Wrocławiu. Od tego czasu z dużą satysfakcją prowadzę zajęcia w mojej miejscowości oraz warsztaty wyjazdowe, na które serdecznie Cię zapraszam!

Mayaa Yoga

nauczycielka Jogi

Ćwiczę Jogę od ponad 15 lat, a od 3 lat jestem trenerem. Początkowo Joga była dla mnie formą wysiłku fizycznego, który trzymał moje ciało w świetnej formie. Kiedy przeprowadziłam się do Londynu, odkryłam znamienny wpływ Jogi na mój umysł. Stałam się bardziej spokojna, zaczęłam kontrolować swoje myśli i emocje. Mój mózg stał się pięknym instrumentem.

Zrobiłam kurs Instruktora Jogi 200 hrs TTC na Terenryfie i od tamtej pory zamieszkuję tę piękną wyspę. Prowadzę zajęcia z Jogi na plaży, otwartych przestrzeniach, gdzie możemy połączyć się z Matką Naturą i wchłaniać pozytywną energię, słuchając fal morza i wdychając świeże powietrze.

Agata Gąsiorowska

trener biznesu

Mam pasje, cele i zarażam radością życia. Jestem trenerem biznesu, menedżerem MLM, mamą i żoną. Uwielbiam się uczyć i dzielić się moją wiedzą z innymi. Kocham budować relacje z ludźmi i pomagać innym osiągać ich cele oraz spełniać ich marzenia. Prowadzę szkolenia z umiejętności komunikacyjnych, budowania relacji i zarządzania sobą w czasie. Moim konikiem jest Prawo Przyciągania w praktyce.

Z wykształcenia jestem magistrem ekonomii. Ukończyłam Autorską Szkołę Trenerską Krzysztofa Krasa oraz studia MBA na Polish Open University i otrzymałam tytuł Praktyka i Mastera NLP w NLP International – to wszystko to tylko teoria.

Praktyka to moje ponad 10-cio letnie doświadczenie w zarządzaniu ludźmi i budowaniu zespołów. Dziesiątki szkoleń, wkładów i praktycznych warsztatów oraz setki książek z psychologii biznesu pozwalają mi na nieustanny rozwój i pracę nad sobą.