Życie to podróż. Sukces to droga. Stwórz swoją mapę dotarcia do celu.

Warsztat

ŻYCIE TO PODRÓŻ. SUKCES TO DROGA

Stwórz swoją mapę dotarcia do celu

 

Ten warsztat jest dla Ciebie, jeśli:

Poszukujesz siebie


Nie do końca wiesz, gdzie jest Twoje miejsce w świecie i wciąż go szukasz

Potrzebujesz wsparcia i ukierunkowania


Nie potrafisz sama określić swoich celów i nie wiesz od czego zacząć ich realizację


Lubisz odkładać wszystko na później


Zawsze na wszystko masz czas, czego skutkiem jest niekończąca się lista to-do.

Pragniesz rozwoju i szukasz inspiracji


Potrzebujesz bodźca, motywacji, która popchnie Cię do konkretnego działania

Jeśli czujesz, że możesz utożsamić się z co najmniej jedną z tych sytuacji, to czytaj dalej. Mam dla Ciebie ciekawą propozycję.

Warsztat Życie to podróż. Sukces to droga. Stwórz swoją mapę dotarcia do celu - to warsztat dla kobiet, które pragną odkryć na nowo siebie, swoje cele, przestać odkładać marzenia na później i zacząć żyć tu i teraz.

Czy wiesz, że kiedy jedziesz w okolice Kotliny Jeleniogórskiej to jest trochę tak, jakbyś uciekała do innego świata? Jedyne co Cię otacza to cisza, spokój, czyste powietrze, łąki i lasy oraz piękne widoki. Atutem są malownicze wioski zagubione pomiędzy górami i bajkowymi krajobrazami. Możliwe, że właśnie zastanawiasz się nad tym, co Ty tak właściwie możesz tam robić?

Przede wszystkim – weźmiesz udział w warsztatach, na których pomożemy Ci odkryć Twoje cele i pokażemy Ci narzędzia wspierające ich skuteczną realizację. Stworzysz swoją własną tablicę marzeń i podejmiesz pierwsze kroki ku ich realizacji. Nauczysz się skutecznego planowania i zarządzania swoim czasem bez zadręczania się wyrzutami sumienia. To zaledwie trzy dni, które wywrócą Twoje życie do góry nogami – w pozytywnym sensie!

Na miejscu spróbujesz pysznej, zdrowej kuchni, która oparta jest na świeżych, lokalnych produktach. Pooddychasz świeżym powietrzem. Wyciszysz się i odkryjesz czego tak naprawdę chcesz w życiu.

Zobacz najbliższe kursy

  Co możesz zyskać?

  To szkolenie poprowadzi dla Ciebie:

  Trener Agata Gąsiorowska


  Kocham budować relacje z ludźmi i zarażać ich pozytywną energią oraz radością życia. Uwielbiam pomagać innym osiągać ich cele i spełniać ich marzenia. Mam za sobą dziesiątki szkoleń, wykładów oraz praktycznych warsztatów z umiejętności komunikacyjnych, budowania relacji i zarządzania sobą w czasie. Moim konikiem jest Prawo Przyciągania w praktyce. Dzielę się również moim kilkuletnim doświadczeniem z zakresu budowania struktur w systemach MLM.

  Jestem magistrem ekonomii, a także ukończyłam szkoły takie jak: Autorska Szkoła Trenerska Krzysztofa Krasa - Praktyk i Master NLP w NLP International, Polish Open University. Ale to jedynie teoria. W praktyce działam od ponad 10 lat - zarządzanie ludźmi, budowanie zespołów, dziesiątki szkoleń i wykładów praktycznych oraz setki książek z psychologii i biznesu pozwalają mi na nieustanny rozwój i pracę nad sobą.

  Miejsce szkolenia Pałac  Krobielowice

  Położony 20 km od Wrocławia, 3 km od Katów Wrocławskich pałac to piękne połączenie historii i natury. Pałac we wsi Krobielowice został zbudowany w XIV wieku, jako ufortyfikowany dwór, przez kolejne stulecia był posiadłością klasztorną. W XVI wieku dwór przekształcono w pałac i dobudowano trzy skrzydła w stylu renesansowym. W kolejnych wiekach dobudowano fasadę południowa i trzy barokowe wieże. W XIX w. pałac został podarowany przez króla Fryderyka Wilhelma III  feldmarszałkowi  pruskiemu Gebhartowi  Leberecht von Blücher. Otrzymał on posiadłość wraz z licznymi dobrami wokół Wrocławia,  w darze za jego zasługi dla narodu, osiągnięcia w walce o wolność oraz udział w ostatecznym pokonaniu Napoleona pod Waterloo. W rękach tej rodziny pałac pozostał aż do zakończenia II Wojny Światowej. Po wojnie jak wiele innych zabytków, pałac popadał w ruinę, początkowo mieściło się to przedszkole, następnie mieszkania dla pracowników PGR. Odrestaurowania zamku podjął się jego obecny właściciel – Nowozelandczyk, spokrewniony z rodziną Blücherów. Jako mały chłopiec oglądał rysunki pałacu w Krobielowicach wykonane przez swoją cioteczną babcię, które odwiedziła to miejsce w czasie I wojny światowej. Zaciekawiony tym, jak posiadłość wygląda w rzeczywistości, zdecydował się na przyjazd do Polski. Pałac znajdował się w złym stanie, a mimo to postanowił go kupić i odnowić. Jego odbudowa zajęła kilka lat – od 1992 do 1996 roku. Obecnie w zamku mieszczą się hotel, restauracja i sala balowa, a na przyległych terenach znajduje się pole golfowe. Pieknie zagospodarowane tereny wokół pałacu, zachęcają do długich spacerów W takich renesansowo-barokowych wnętrzach odbywać się będą nasze warsztaty.

  Spokój, cisza i świeże powietrze

  Park Krajobrazowy Doliny Bystrzycy to jeden z najpiękniejszych, naturalnych  obszarów Dolnego Śląska. Nie ma tu spektakularnych atrakcji turystycznych. Atuty tego terenu: spokój, cisza, piękne lasy, leniwa rzeka, świeże powietrze i bajkowe krajobrazy sprawiają, że to najlepsze miejsce na nasze warsztaty. To miejsce, w którym oderwiesz się od wszechobecnego hałasu i w pełni skupisz się na odpoczynku i na sobie.

  Harmonogram zajęć

  Dlaczego warto jechać na urlop właśnie z nami?

  icon7a

  Nie jesteśmy biurem podróży

  Jesteśmy pasjonatkami podróży i przekażemy Ci jak najwięcej ze swojej wiedzy i pasji

  icon10a

  Działamy w małych grupach

  Poczujesz się tak, jakbyś znalazła się w gronie przyjaciółek sprzed lat

  icon11a

  Mamy indywidualne podejście

  Razem przepracujemy dokładnie każdy skrawek Twojego życia, który pragniesz zmienić

  icon9a

  Trzymamy kontakt po powrocie

  Po zakończeniu warsztatów możesz wciąż utrzymywać kontakt z innymi uczestniczkami na grupie na Facebooku

  Co zawiera cena?

  Jadąc z nami nie musisz się o nic martwić. Wszystko dla Ciebie przygotowałyśmy i zadbałyśmy o każdy szczegół wyjazdu. To jak? Przyjeżdżaj, czekamy na Ciebie!